Секси Танц Менс Зимска Топла Јакна Палто Со Качулка Со Долги Ракави Качулка Надворешна Облека Дебели Мантили На Отворено Зелена 2xl
Свеж

Секси Танц Менс Зимска Топла Јакна Палто Со Качулка Со Долги Ракави Качулка Надворешна Облека Дебели Мантили На Отворено Зелена

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Долг Грашок Палто, Мажи Typeот Палто Тип На Шема : Карирани, Копчиња, Џебови,Качулка,Жица За Влечење Боја : Сина,Зелена,Каки,Портокалова,Темносина,Црна,Црвена Вино,Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL,4 XL,5 XLMaterial : 100% Полиестернеклин : Должина На Качулка : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Одличен квалитетен материјал, мека ткаенина може да ве стопли цел ден.2. Должина на колкот со ласкаво директно вклопување, разноврсен паун што може да се облече или да се носи лежерно.3. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн.4. Тоа е безвременско класично парче надворешна облека што ќе стане главен елемент во вашата гардероба.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Зимски Топли Капути : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Мажи, Секојдневен Деловен Палто Од Грашок, Мажи Долги Ракави Свртете Јака Јакна Од Долна облека. Материјал-100% Полиестер. Мажите Зимски Јакни Се Направени Од Лесна Мека Ткаенина, Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн-Обичните Карактеристики На Палтото На Машката Јакна Ја Намалуваат Јаката, Карираната Проверка, Мекиот И Удобен Материјал Со Единечни Гради, Модниот Дизајн Со Качулка, Двата Странични Џебови, Лабавиот Стил Можат Да Одговараат На Повеќе Тело за Мажи. Повод-Машката Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: