Флеш Мебел Чарлстаун Железо Дрво Гори Оган Јама Во Собата Со Адирондак Столици, Сина
Свеж

Флеш Мебел Чарлстаун Железо Дрво Гори Оган Јама Во Собата Со Адирондак Столици, Сина

DEN 2239.84

Достапно е за нарачката

Ова прекрасно парче има исечоци од месечината и ѕвездата на страните кои обезбедуваат вентилација за постојано горење додека додаваат шарм со малку каприц во вашиот двор. Мерења НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Стол : 29,5"W x 33,5" D x 35 "H; Големина На Седиштето : 19,75"W x 18,5" D x 14,5 "H; Големина На Грбот : 17" W x 29 "H; Големина На Раката : 20,5" H од подот; 6,25-10,75 "H Од Големината На Огнената Јама На седиштето : 29"W x 7-29"D x 16-22"H.Одморете се од притисоците во секојдневниот живот и пронајдете совршено место за релаксација со овој комплет од 2 шарени сини столици за опуштање адирондак и комплет оган од ѕвезда и месечина. Сите Парчиња се Собираат за 60 Минути или Помалку. Големина На Грбот На месечината : 17"В х 29" Ч; Големина На Раката : 20,5 "Ч од подот; 6,25-10,75" Ч од седиштето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.