Неодимиумски Магнет Со привезок За Тестирање Месинг, Злато, Сребро, Монети, Црни Метали
Свеж

Неодимиумски Магнет Со привезок За Тестирање Месинг, Злато, Сребро, Монети, Црни Метали

DEN 143.84

Достапно е за нарачката

карактеристика : Содржина На Пакетот : ќе добиете 6 метални магнетни привезоци, количината е доволна за да ја користите и замените; Димензии : Секој магнетски приврзок за клучеви е околу 1,57 х 0,47 инчи, погоден за носење.Магнетски Дизајн : Секој магнетски приврзок за клучеви се состои од метален прстен и магнетски приврзок, кој лесно може да се закачи на метални површини како што се фрижидери, метални врати, столови итн., што ви го олеснува поставувањето и пронаоѓањето.ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : овој држач за прстен со магнетен клуч има поделени прстени што се лесни за инсталирање и отстранување, можете да ги користите за да ги закачите клучевите и другите ситници заедно, што исто така прави вашите клучеви да изгледаат убаво.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : нашите приврзоци за клучеви од метален магнет може да се користат не само како приврзок за клучеви за да ги одржувате вашите клучеви организирани, туку и како корисна алатка за идентификување на фалсификуван или докажување накит од нерѓосувачки челик. За метални рециклирачи, хобисти и колекционери.ИЗДРЖЛИВ ДА ТРАЕ : овие магнети за тестирање накит се изработени од висококвалитетен неодимиумски материјал, кој може да издржи секојдневно абење и нема лесно да се скрши, а сребрената боја нема да избледи, па можете да ја чувате долго време.ПРЕНОСЛИВ и ЕДНОКРАТНО : Изработен од висококвалитетни материјали, со вистинска големина, може да се стави директно во вашиот џеб или торба кога ќе излезете, нема потреба да пребарувате за клучеви во вашиот џеб или торба, може да се користи насекаде за тестирање и проверка на накит и лажен нерѓосувачки челик.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : магнетниот дизајн на нашиот привезок за метални магнети ви овозможува да го закачите на која било метална површина, како што се фрижидери, метални врати, столови и многу повеќе. Тие не се лесни за губење и лесно можете да ги најдете. Спецификација : големина : KNY12 (максимална носивост 3 KG) KNY15 (максимална носивост 8 KG) KNY17 (максимална носивост 12 KG) KNY21 (максимална носивост 15 KG) KNY25 (максимална носивост 22 KG) KNY28 (максимална носивост 34 KG)Материјал : Неодимиумбојка : Содржина на сребрен пакет : 1 x Метален Магнет приврзок за клучеви САМО ГОРЕНАВЕДЕНАТА СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ, со исклучок НА други СТАВКИ.Забелешка : Различното осветлување и екраните може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка. Толеранцијата на мерење е + / - 1-3 см. Неодимиумски Магнет Со привезок за Тестирање Месинг, Злато, Сребро, Монети, Црни Метали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.