Филм За Пренос на топлина Сончева Светлина Чувствителен Филм За Сублимација На Сјајот Што Ја Менува Бојата За Маици Фустан Дуксери
Свеж

Филм За Пренос на топлина Сончева Светлина Чувствителен Филм За Сублимација На Сјајот Што Ја Менува Бојата За Маици Фустан Дуксери

DEN 719.20

Достапно е за нарачката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Филмот за сублимација ја менува бојата кога е изложен на сончева светлина, создавајќи уникатен треперлив ефект. Силната адхезија обезбедува филмот да остане на место и да не падне или лесно да пукне. Изработен од висококвалитетен материјал кој е компатибилен со разни занаетчиски машини за лесно сечење и пренесување. Персонализирајте ја облеката со овој филм, совршен за маици, фустани, дуксери, палта, чанти, чорапи, дуксери, фармерки, бејзбол капи, ранци и многу повеќе. Уживајте во долготрајната боја која не исчезнува лесно, правејќи ги вашите креации да се истакнат дури и по повеќекратно перење. Опис : . Воведување на нашиот филм за сублимација, совршен начин да додадете допир на уникатност и стил на вашата облека и додатоци! Овој иновативен филм е дизајниран да ја менува бојата кога е изложен на сончева светлина, создавајќи неверојатен треперлив ефект што ќе ве натера да се истакнете во секој амбиент. Направен со силна адхезија, нашиот филм за сублимација не е лесно да падне или да пукне, обезбедувајќи долготрајна издржливост. Направено од висококвалитетни материјали, исто така е отпорно на избледување, што ви овозможува да уживате во неговите живописни бои долго време. Компатибилен со разни занаетчиски машини, овој филм е неверојатно лесен за сечење и пренесување на саканата ткаенина или материјал. Персонализирајте ја вашата облека и додатоци без напор со нашиот филм за сублимација. Одлично е за додавање уникатен шмек на вашите маици, фустани, дуксери, палта, чанти, чорапи, дуксери, фармерки, бејзбол капи, ранци и многу повеќе. Оставете ја вашата креативност да блесне додека создавате единствени дизајни што го одразуваат вашиот индивидуален стил. Име На Предметот : Филм За Пренос На Топлина. Материјал : Лажна Кожа. Карактеристики : Долготраен, Издржлив, Треперлив Ефект. Детали За Големината : . Л : 30см/11.81", В : 25см/9.84 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 7 х Филм За Пренос На Топлина вермон 7 парчиња Филм За Пренос На Топлина Сончева Светлина Чувствителен Филм За Сублимација На Сјајот Што Ја Менува Бојата За Маици Фустан Дуксери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: