Индустриски студенти продолжуваат да се испиваат смешна бања графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Лил 'Руе
Свеж

Индустриски студенти продолжуваат да се испиваат смешна бања графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : типографија, бања, хумор, смешно. Дизајн од Лил Руе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.