Стабилни изрази Стерлинг сребрена лабораторија создаде прстен од рубин дијамант
Свеж

Стабилни изрази Стерлинг сребрена лабораторија создаде прстен од рубин дијамант

DEN 1519.68

Достапно е за нарачката

Украткајте го прстот со лизгање на овој прекрасен сребрен сребрен прстен. Овој блескав прстен е ладен со 0,12 CTTW создаден црвен рубин скапоцен камен и заслепувачки акценти на дијаманти за прекрасен изглед и доаѓа во целосна големина на прстот 9. Носете го овој стабилен изрази прстен сам или магацин со други за модерна привлечна привлечност. Стил на фининг : Стабилен рингендер : Women's Metal : Стерлинг сребрена боја : Бела лента Ширина : 2,6 мм. Големина : 9solidclosed backgemstone Детали : Тип : Лабораторија креирана Rebycolor : Redshape : Baguet Teweight : 0,12 CTTWQUANTITY : 10 Jewelly Setting : Prong Diamond Детали : Облик : : Поставување 18 jewelry : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.