Sumbell Industries Мода силна женска портрет во форма на глава за завиткување уметнички дела платно wallидна уметност дизајн од Jamesејмс Виенс, 30 30
Свеж

Sumbell Industries Мода силна женска портрет во форма на глава за завиткување уметнички дела платно wallидна уметност дизајн

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Jamesејмс Виенс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.