Време на одмор Темно сино стакло Божиќно украс со броење на снежни луѓе
Свеж

Време на одмор Темно сино стакло Божиќно украс со броење на снежни луѓе

DEN 172.64

Достапно е за нарачката

Палучете ги салите оваа празнична сезона со време на одмор [4 брои] Темно сина боја од 67мм стакло Божиќен украс со снежен човек. Овие шармантни украси имаат класичен дизајн на топката и имаат кул темно сина боја со боја на снежен човек за посебен допир. Користете ги за да ја исечете вашата елка или да создадете прекрасен приказ на вашата мантија. Сетот доаѓа во погодно четири броја, за да можете да создадете кохезивен и празничен изглед оваа празнична сезона. Пар со други прекрасни украси и украси од време на одмор како дрвја, светла, чорапи и многу повеќе за весела и светла сезона на празници. Донесете го дома време за одмор [4 брои] Темно сино стакло од 67мм Божиќниот украс со снежен човек и однесете ги украсите на следното ниво. Вклучува : 4 парчиња дизајнер Беспрекорни темно сини 2 5/8 "стаклени топки украси со снежен човек. Нашите дизајнер -квалитетни украси се гордо произведени од високо квалификувани занаетчии и занаетчии . Неверојатна дефиниција на боја - стаклени украси се сребрени однатре, давајќи им на нив Апсолутна најдобра дефиниција на боја можна . Беспрекорен дизајн - Нашите стаклени украси се направени од стопено стакло (не калап) за стилски, лесен дизајн што ја подобрува нивната убавина . Класичен дизајн - ја усовршивме ликовната уметност за создавање висококвалитетно дизајнерско стакло Орнаменти над пет генерации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.