Изложено копче на Гого фармерки на јуниори, потресено разгорен Jeanан
Свеж

Изложено копче на Гого фармерки на јуниори, потресено разгорен Jeanан

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Подгответе се да дадете изјава со изложеното копче на Gogo Jeans Juniors, потресено разгорен Jeanан. Направени од премиум тексас, овие фармерки имаат изложено затворање на копчето со 5 копчиња што додава уникатен и стилски изглед. Опапениот дизајн и вознемирувачкиот низ целиот Jeanан ви даваат трендовски и модерен изглед. Затегната ткаенина обезбедува максимална удобност и совршено вклопување. Овие фармерки се совршени за облекување нагоре или надолу и сигурно ќе станат главен дел во вашата гардероба. Достапни во најразлични големини, тие се совршени за кој било вид на тело. Издвоите од толпата со изложеното копче на goигорс од фармерки, потресено разгорен Jeanан. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. Пораст : Висок пораст. Затворање : Затворање на летање на копчињата. Ockебови : Конструкција со пет џеб. Карактеристики : јамки на ременот; разгорена нога; исцрпена полите; Зашивање на контраст, уништени детали. Јуниорите ги уништија фармерките на одблесокот од фармерките од Гого.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.