Студените индустрии луѓе кои лежат на забавата на базенот тропска глетка Црна врамена wallидна уметност, 12, дизајн од Бет Ен Лосон
Свеж

Студените индустрии луѓе кои лежат на забавата на базенот тропска глетка Црна врамена wallидна уметност, 12, дизајн од Бет Ен

DEN 5200.00

Достапно е за нарачката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 12 x 1,5 x 12 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Бет Ен Лосон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.