Reebok Girls Fleece Hoodie, големини 4-18
Свеж

Reebok Girls Fleece Hoodie, големини 4-18

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Покажете го својот спортски стил во пријатната руно од девојчињата Рибок. Направено од најдобрите, супер меко руно што ќе биде сигурно да го задржи вашето мало девојче топло и удобно. Худи е одлична за поставување и обложена со руно на аспираторот, така што таа ќе биде подготвена за секое време. Pocketебот од кенгур прави одлично складирање или место за загревање на рацете во тие студени денови. Со живописен поп на боја на логото на потписот Рибок, ова е сигурно дека ќе биде нејзина омилена маичка за одење! Направено од меко руно (памук 60% / полиестер 40%). Функционален џеб - џеб од кенгур на качулка што ги задржува малите раце топли. Одлично за мешање и совпаѓање со нејзината омилена облека. Живописно лого на Рибок на градите. 60% памук, 40% полиестер. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.