Кли Клуч Дизајнер на паричник за куќиште за LG G3
Свеж

Кли Клуч Дизајнер на паричник за куќиште за LG G3

DEN 1039.84

Достапно е за нарачката

Серијата KLIX го комбинираше својот популарен заштитен случај на Snap-On со нашата модна инспирирана серија за потписи линија на случаи за да создаде прекрасно изработен паричник за дизајнер на Klix Klutch од Империја. Одликувајќи се со нашиот висококвалитетен и издржлив случај на тенок клип на Кликс вграден во прекрасен дизајнер на паричник за ноќна ноќ на градот, куќиштето на паричникот Кликс Клуч има три слотови дизајнирани да ги држат вашите картички и лична карта, плус внатрешен бонус џеб одлично за складирање Пари и магнетно затворање за да се обезбеди сето тоа. Намачкајте го гломазниот паричник или чантата и уживајте во една ноќ на градот! Ако сакате оригинален квалитет со стил, добијте го паричникот на дизајнерот на Klix Klutch од Империја. Случајот за паричникот на дизајнерот на Империја Кликс Клуч за LG G3 : дизајн инспириран од мода и трајни материјали за микрофибер. 3 слотови за кредитни картички и внатрешен скриен џеб за дополнително складирање. Snap-on, издржлива внатрешна заштитна обвивка со пристап до сите пристаништа. Обезбедете блиска магнетна размавта за целосна заштита на уредот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.