Дизни Мини Маус Бебе Бебе Девојки Маица Фустан И Хеланки Облека Постави Новороденче На Големо Дете
Свеж

Дизни Мини Маус Бебе Бебе Девојки Маица Фустан И Хеланки Облека Постави Новороденче На Големо Дете

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Подарете му на вашето мало девојче подарок На магијата На Дизни со Оваа симпатична И стилска Маица Со Кратки Ракави На Дизни Мини Маица изработена од мек материјал за облека што е безбеден за детската кожа. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, подарок За божиќен празник, топли летни денови, игра на отворено и подарок за туширање за бебиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.