ARM & HAMME
Свеж

ARM & HAMME

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Чистач за чистење на теписи за миленичиња Arm & Hammer е специјално дизајниран да го остави вашиот дом да мириса свеж и без миризби од миленичиња. Формулирано е со сода бикарбона за рака и чекан за да се елиминира мирисот при чистење на вашиот тепих и тапацир. Чистачот е тежок за дамките направени од домашни миленици, оставајќи зад себе свеж мирис. Чистачот на теписи Arm & Hammer е безбеден за употреба во сите машини за чистење со длабоко чистење, вклучувајќи единици направени од Bissell, Hoover и Rug Doctor. Оваа чистачка е безбедна боја, овозможувајќи ви да го користите на сите видови теписи и тапацир без потенцијално да ги оштетите нив и нивните настапи. Чистач за чистење на теписи за рака и чекан, 32 мл : чистач за рака и чекан формулирана со сода бикарбона за рака и чекан за да се елиминираат мирисите. Тешко на дамки од миленичиња. Две Х формула. Миленичиња свеж мирис. Погодно шише со големина. 32 мл. Безбедна боја. Безбедно за употреба во сите машини за чистење со длабоко чистење, вклучувајќи единици направени од Bissell, Hoover и Rug Doctor.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.