Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи со флекс
Свеж

Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи со флекс

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Опуштените фармерки со 5 везди на Вранглер сега доаѓаат во ажуриран тексас со навестување на стрии. Сè уште го добивате класичното опуштено вклопување што го сакате, со дополнителна флексибилност на градежништвото на тексас. Лесно за мешање и натпревар за секој изглед, овие фармерки се совршен додаток на кој било плакар. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено преку седиштето и бутот. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : 5 стајлинг на џеб. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина. Стил# 97 FXVMD. Флекс фармерки на Wrangler Flex за мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.