- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1997-Компресор За Воздушна Суспензија На Форд Експедиција
Свеж

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1997-Компресор За Воздушна Суспензија На Форд Експедиција

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

1997-2006 Форд Експедиција Воздушна Суспензија Компресор (Еди Бауер / Кинг Ранч / Ограничен / NBX / XLS / XLT / XLT ПЛУС / XLT Спорт)ОДГОВАРА : 1997 - 2004 Експедиција Еди Бауер V8 4.6 L Автоматски 4-Врата SUV1997 - 2006 Експедиција Еди Бауер V8 5.4 L Автоматски 4-Врата suv2005 - 2006 Експедиција Кралот Ранч V8 5.4 L Автоматски 4-Врата Suv2005 - 2006 ЕКСПЕДИЦИЈА ОГРАНИЧЕН V8 5.4 L автоматски 4-ВРАТА Suv2004 експедиција nbx v8 4.6 L Автоматски 4-Врата Suv2004 Експедиција Xls V8 4.6 L автоматски 4-врата Suv2004 - 2006 Експедиција Xls V8 5.4 L АВТОМАТСКИ 4-врата suv1997 - 2004 Експедиција Xlt V8 4.6 L Автоматски 4-Врата Suv1997 - 2006 ЕКСПЕДИЦИЈА XLT V8 5.4 l АВТОМАТСКИ 4-Врата SUV1997 експедиција xlt Плус V8 4.6 L Автоматски 4-Врата Suv2004-2006 Експедиција XLT СПОРТ v8 4.6 L Автоматски 4 - Врата Suv2004-2006 Експедиција XLT спорт v8 5,4 l Автоматски Сувноти Со 4 Врати Компресоринкл. Фен, Држач За Поддршка, Елеички Конектор И Црево За Довод На Воздух Години : 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006fits Мотори : OEM #s : 1 L1 Z5319 AA,1 L1 Z5319 BA, 6 L1 Z5319 AA Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1997-2006 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.