Надворешни Преносни Столици За Плажа, Столици За Преклопување Со Заштеда На Простор со Цврста Челична Рамка и капацитет На оптоварување На Lbs, Столици За Плажа Со П?
Свеж

Надворешни Преносни Столици За Плажа, Столици За Преклопување Со Заштеда На Простор со Цврста Челична Рамка и капацитет На оптоварување

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Ако имате какви било прашања во врска со нашиот стол за плажа на отворено, слободно контактирајте го нашиот професионален тим за услуги на клиентите, НИЕ ЌЕ ви го обезбедиме најдоброто решение ШТО Е можно ПОБРЗО. Нето Тежина : 15,44 фунти. Длабочина На Стол : 16. Пакетот вклучува : . ①НЕ Е ПОТРЕБНО СОБРАНИЕ. И нашите столчиња за плажа на отворено обезбедуваат одлични форми. Овие 2 парчиња плажа. Овие столови навистина добро ќе ви одговараат со другиот мебел и можат да бидат добри партнери за вашето патување, кампување, СКАРА, пикник. многу простор. [Концизен И Класичен Дизајн] - Опремен концизен и класичен дизајн, овој комплет мултифункционален преклопен сет за столчиња за плажа е совршен за прикажување модерен и стилски стил на мебел. столот ќе биде основните предмети во вашите активности на отворено.Дизајниран со силна челична рамка, столчето за плажа од 2 парчиња е стабилно и цврсто, што обезбедува сигурна употреба на долг рок. ви донесе многу погодност и можност да седите заедно и да разговарате со членовите на вашето семејство или пријатели. 【ОНОМСКИ ДИЗАЈН. Ние сме посветени да ви го донесеме најудобното корисничко искуство. [Практично и Практично Столче За Плажа] - со дизајнот на нозете што се преклопуваат, столчето за плажа за кампување на отворено може да биде компактно и да заштеди простор за да го ставите во вашиот автомобил, багажникот или во торба за носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.