Едноставно Дејзи Цејлон во торба со црвени алишта
Свеж

Едноставно Дејзи Цејлон во торба со црвени алишта

DEN 238.24

Достапно е за нарачката

Создадете жив тропски дух и поканувачка ведра атмосфера со торба за перење на Цејлон од нашата колекција на тропски одморалишта. Вие сте обврзани да ја обожавате пизазот на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Со светла и енергичен стил, овие дизајни ќе ве натераат да се чувствувате како да сте избегале на тропски остров. Едноставно Дејзи Цејлон 28 x 36 инчи Црвена торба за перење : Лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.