Mukенски кратко плетено стриптинг за чистење на чистачи за чизми
Свеж

Mukенски кратко плетено стриптинг за чистење на чистачи за чизми

DEN 287.84

Достапно е за нарачката

Кратките папучи на Мук Лукс се и класични и тренд нели! Чувајте ги нозете модерни со плетена топлина на џемпер и здружение. Лесно лизгање на стилот со висина од 6 "За да ги задржите глуждовите топли! Тешкиот ѓон го олеснува зачекорот во гаражата и да ги задржите нозете супер топло со ладно крзно од крзно! Упатства за нега : Избришете со влажна крпа, без белило, лежејте рамно да се исуши. Увезено. Доаѓа во цели димензии : 6-11. Модерни плетени обрасци. Висок 6 инчи. Лесно влечење на стилот. Womenените цели големини- само половина големина треба да се зголеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: