Табела за 6 -метарски опремени преклопни табела за преклопување - Ројал
Свеж

Табела за 6 -метарски опремени преклопни табела за преклопување - Ројал

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Табела со целосна опремена табела со табели е совршено за прослави, пазари на отворено, фестивали, скокачки прозорци, мало, задната врата и многу повеќе! Комплиментира каков било дизајн на ентериер и околина додека обезбедува "дај" и нуди голема просторија за нозе за седечка употреба додека патентираниот дизајн останува ставен. Трансформирајте ја вашата табела од функционална во чудесна во секунди со табела. Исклучителен квалитет! Атрактивно, издржлив, патентиран дизајн нуди лесно, целосен вклопување (без иглички, клипови или патувања!).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.