College Collection Womens Baylor Широка ширина чипка нагоре изрежани чизми за потпетици
Свеж

College Collection Womens Baylor Широка ширина чипка нагоре изрежани чизми за потпетици

DEN 863.84

Достапно е за нарачката

Нашето преземање на воената бути, колекцијата Бајлор од Гурај. Овој кул стил има меки вегански кожни нагоре што се искачуваат над глуждовите, нагласени со класично затворање на чипка. Наредена блок-потпетица, широка ширина на нозете и вклопена влошка го усовршија дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 11 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: