Современи моменти од Гербер девојче што одговара на сестрински џемпер, големини 0 3М-18м
Свеж

Современи моменти од Гербер девојче што одговара на сестрински џемпер, големини 0 3М-18м

DEN 319.68

Достапно е за нарачката

Современите моменти на плетените џемпери на девојчето Гербер се направени со мека акрилна ткаенина што е топла и удобна за да го задржите вашето мало пријатно во поладно време. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува едно розово девојче плетено џемпер со слатка везена порака. Современи моменти од Гербер девојче што одговара на сестрински џемпер, големини 0/3М-18м. Соодветниот џемпер на сестрата на мали деца е исто така достапен на Интернет. Вклучува еден плетен џемпер. Направено со супер мека плетена ткаенина што е ниско одржување и лесно се грижи. Лесен џемпер на пуловер се одликува со симпатична вез со еластично деколте, половината и ракавите. Весела апликација за прицврстување со везови на Холи Бери. Слој над омилените тела на вашето дете, маички, фустани и повеќе за координативна облека. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #SH020 165998 TESTEX www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% акрилик. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.