Без граници за полици за полици на јуниори, 2-пакет
Свеж

Без граници за полици за полици на јуниори, 2-пакет

DEN 455.52

Достапно е за нарачката

Главен гардероба. Нема Ками на граници не е дека слоевито е основно што ниту еден плакарот не треба да биде без. Лизгајте го под мета или џемпер за дополнителен поп на покриеност, боја или топлина. Вградениот градник за полици со отстранливи влошки нуди форма и поддршка, а двата пакувања за заштеда на пари ви овозможуваат да се занимавате со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две ками. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вграден градник за полици со отстранливи влошки. Camisole 2-пакет на јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.