2тб Портокал Мојот Пасош Пренослив Надворешен Хард Диск-USB 3. - Модел WDBYFT0020BOR-WESN
Свеж

2тб Портокал Мојот Пасош Пренослив Надворешен Хард Диск-USB 3. - Модел WDBYFT0020BOR-WESN

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Резервна Копија Автоматски мојот пасош доаѓа опремен со Софтвер За Резервна Копија НА WD за да ви помогне да бидете сигурни дека вашите фотографии, видеа, музика и документи не се губат. Можете да го поставите да работи автоматски на вашиот распоред. Само изберете време и фреквенција за да направите резервна копија на важни датотеки од вашиот систем на вашиот пасош. "Заштита на Лозинка со Хардверско Шифрирање вградената 256-битна ХАРДВЕРСКА Енкрипција На Мојот пасош со WD security софтверот помага вашата содржина да биде приватна и безбедна. Само активирајте ја заштитата на лозинката и поставете своја персонализирана лозинка. Можете исто така да додадете порака "врати-ако-се најде" како лозинка за да му помогнете На Вашиот пасош да го најде патот назад кон вас, ако некогаш случајно ќе остане зад себе."Замислен Дизајн задебелен, живописен дизајн На мојот пасош диск сигурно ќе ве спречи во вашите песни. Тоа е преносливо складирање повторно замислено и ви дава можност да се изразите! Достапно во широк спектар на убави бои, можете да изберете што го надополнува вашиот личен стил. Лесно За Користење преносливото складирање На Пасошот Е подготвено за употреба надвор од кутијата за да можете да започнете со пренесување датотеки, зачувување на вашите спомени и резервна копија веднаш. Доаѓа со целиот софтвер што ви е потребен за да помогнете во заштитата на сите ваши податоци, вклучувајќи Wd Резервна Копија и WD безбедносен софтвер. 2 TB МОЈОТ ПАСОШ USB 3.0 ПОРТОКАЛ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.