Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска кадифен топлина со висока половината со долги долна облека термички хеланки
Свеж

Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска кадифен топлина со висока половината со долги долна облека термички хеланки

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Изработено со мека и флексибилна ткаенина, климарното светло од термичките хеланки на Cuddl Dud одржуваат топлина и издржливост на тие постудени денови. Пар со координирање на термичкиот врв на вратот на екипажот на Cuddl Dud за целосен пријатна стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. High Waist; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. Скриен џеб на грбот. Влага за губење. Широка лента за половината за дополнителна удобност; Gusset за поудобно вклопување. 92% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Термички долги хеланки за долна облека за жени од климарно светло од страна на гулаби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.