Црвена Кап® Машка Работа Nmotion® Панталони
Свеж

Црвена Кап® Машка Работа Nmotion® Панталони

DEN 463.52

Достапно е за нарачката

Понекогаш забавувањето не е опција. Нашата Работа NMotion Pant е изработена од предива за истегнување на меморијата дизајнирани за максимална флексибилност и мобилност, давајќи ви ја потребната поддршка за свиткување, стуткање, извртување и движење со брзина. Панталоните, исто така, доаѓаат со прави нозе и појас поставен од папки со излез и затворање на копчињата за да ви овозможат удобно вклопување додека ги исполнувате барањата на денот. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Ексклузивната работа на црвениот Кап nmotion® ткаенината обезбедува постојана удобност при носење со предива за истегнување на меморијата за дополнителна издржливост. Лесно се вклопува со права нога за целодневна удобност. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Етикета за надворешна марка на десниот колк. Индустриски перење пријателски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.