Потресени Три Фиока Бомбај Градите Во Мека Сива Боја
Свеж

Потресени Три Фиока Бомбај Градите Во Мека Сива Боја

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Почетна Меридијан Потресени Три Фиоки Бомбај Градите Во Мека Сива Боја Ќе Додадат и карактер и складирање во вашата омилена соба со овој шармантен сив бомбај ковчег. Разиграните облини ги дефинираат и страните и предниот дел на ова парче, совршено издигнати со стапала во стилот на кабриолет. Малите, кружни копчиња имаат финиш од калај што одекнува на пригушената палета, работејќи со метални странични водичи поставени на дното за лесен пристап до содржината на сите три фиоки. Додајте го горниот дел со аранжман од омилени цвеќиња, краток тркач или скапоцена фотографија за персонализиран допир. Додадете и карактер и складирање во вашата омилена просторија со овој шармантен сив бомбај ковчег. Разиграните облини ги дефинираат и страните и предниот дел на ова парче, совршено издигнати со стапала во стилот на кабриолет. Малите, кружни копчиња имаат финиш од калај што одекнува на пригушената палета, работејќи со метални странични водичи поставени на дното за лесен пристап до содржината на сите три фиоки. Додајте го горниот дел со аранжман од омилени цвеќиња, краток тркач или скапоцена фотографија за персонализиран допир. Мека сива нијанса и класична силуета на бомба додаваат привлечна елеганција во вашиот дом. Три пространи фиоки нудат доволно складирање за облека и personal предмети. Мека сива завршница карактеристики тешки вознемирувачки и работ бришење преку за постари изглед. Деликатните копчиња завршени со калај ги играат неутралните тонови на овој дизајн. Изработени и со произведени и со цврсти дрвени предмети за трајна издржливост. Потребно е минимално склопување; нозете се закачуваат во завршена основа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.