Маркетинг АД ПТЈ Декоративна Лента УПЦ 655350599966
Свеж

Маркетинг АД ПТЈ Декоративна Лента УПЦ 655350599966

DEN 191.84

Достапно е за нарачката

ПТЈ Декоративна Лента Совршена За списанија, планери, картички и многу повеќе, овие украсни ленти се одлични за граници, додавајќи акценти и многу повеќе. Во координирањето на дизајните, овие ленти ќе додадат дополнителен допир на сите ваши занаетчиски проекти. Координира Со Колекцијата Колекција лаванда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.