Моркон Ткиво Џамбо Тоалетна Хартија, Септичка Безбедна, 2-Слоја, Бела, фт, Ролни Картон-МО29
Свеж

Моркон Ткиво Џамбо Тоалетна Хартија, Септичка Безбедна, 2-Слоја, Бела, фт, Ролни Картон-МО29

DEN 550.24

Достапно е за нарачката

Џамбо Ролна ткиво на моркон Е совршена опција за секој бизнис во потрага по квалитетна хартија по прифатлива цена. Чувајте ги тоалетите целосно снабдени со мазно и апсорбирачко ткиво со цени, идеално за места со голем сообраќај. Бидејќи Јртс трае подолго од вашата просечна големина, ова ги намалува истекувањата и промените, помагајќи ви да заштедите на трошоците за одржување. Направено целосно од00% рециклиран материјал упатства за состанок НА ЕПА за пост-потрошувачка содржина. Одговара на повеќето универзални jrt џамбо-ролна ткиво диспензери. Тип на ткиво : Тоалет; Број На Плии : 2; Должина : 700 стапки; Ширина : 3,3". Рециклирани Коментари : Содржи 100% вкупна рециклирана содржина. Мека и силна 2-слоја бања ткиво. Џамбо ролната резултира со помалку истекувања и помалку одржување. Економичен избор за секоја зафатена бања. Биоразградлив и безбеден за употреба во септички системи. Универзалното јадро одговара на диспензерите за џамбо ткива на пазарот. Број На Модел : М29.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.