Qwertyu Туника Блузи За Жени Краток Ракав V Вратот Долги Жени Плус Големина Маици Дозвола Elow Лабава Одговара Обична Работна Кошула Летни Блузи Црвена 5XL
Свеж

Qwertyu Туника Блузи За Жени Краток Ракав V Вратот Долги Жени Плус Големина Маици Дозвола Elow Лабава Одговара Обична Работна

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Големина : XL Биста : 134cm/52.76" Рамо : 79cm/31.10" Ракав : 14cm/5.51" Должина : 74cm/29.13"Големина : XXL Биста : 141cm/55.51" Рамо : 80cm/31.50" Ракав : 15cm/5.91" Должина : 75cm/29.53"Големина : xxxl Биста : 148cm/58.27" Рамо : 81cm/31.89" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 76cm/29.92"Големина : XXXXL биста : 155cm/61.02" рамо : 82cm/32.28" Ракав : 17cm/6.69" должина : 77cm/30.31"ГОЛЕМИНА : ххххххл биста : 162см/63.78" рамо : 83см/32.68" Ракав : 18см/7.09" должина : 78см/30.71"ТИП НА ШЕМА : цврста должина : редовнасе вклопуваат : соодветна големина4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Повод : Секојдневен, Стил : секојдневен, метод на секси перење : Рачно перење во ладна вода,висат или сув материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекси ќе добиете : 1 х женски топ2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Еве избор на типичната дилема"што да облечам денес". Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме немајте предвид дебелина : Стандарден Пол : Женски Опис Qwertyu Краток Ракав V Вратот Туника Врвот Црвена 5 XL. дами блузи и врвови ситни жени обични блузи големина xl трендовски блузи и врвови обични врвови за жени лето. летни блузи за жени на дозвола женски фустан блузи за постари жени фустан блузи жени плус големина туника врвови дозвола. женски плус големина туника кошули секси плус големина блузи дозвола летни женски блузи маици. симпатична блузи за жени плус големина фустан блуза за жени летни кошули за жени маици женски летни врвови дозвола.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.