Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет
Свеж

Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Ротори На Сопирачките И 4 Полуметални Влошки За Сопирачките. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Потонат За Намалување На Топлинскиот Стрес И Пукнатините. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Сребрен Цинк Обложен За Да Обезбеди Заштита Од ' Рѓа На Центарот И Лопатките.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.