Длабоко светло Чисти Пигменти Кондиционирање Крем Боја-7,8 Ч Средна Карамела Русокоса Од Двопек За Унисе-3. Оз Боја На Коса
Свеж

Длабоко светло Чисти Пигменти Кондиционирање Крем Боја-7,8 Ч Средна Карамела Русокоса Од Двопек За Унисе-3. Оз Боја На Коса

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

ДВОПЕК Длабоко Сјај Чисти Пигменти Крем За Климатизација Крем Боја ја користи најнапредната технологија за боја на коса од Италија. Напредната Морска Терапија ја изедначува порозноста и ја запечатува кутикулата за да ја подобри целокупната сила и интегритет на косата. Ја остава косата да изгледа и да се чувствува здраво. Обезбедува неверојатен сјај. Обезбедува долготрајни резултати. Ја заситува секоја влакно со богата, живописна боја. Оваа трајна боја на коса обезбедува неверојатна јасност на бојата, давајќи постојано свилени, сјајни резултати.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.