Антон Отворено Плетен Разговор Во Собата Со Дрво Заврши Оган Јама И Резервоарот Држач, Сива, Сребрена, Сива
Свеж

Антон Отворено Плетен Разговор Во Собата Со Дрво Заврши Оган Јама И Резервоарот Држач, Сива, Сребрена, Сива

DEN 13903.84

Достапно е за нарачката

Повеќето ќе се согласат : кога станува збор за удобноста на нашите најблиски кога се гости во нашите домови, не треба да се штеди никаков трошок. Оние што го бараат врвот на луксузот ќе бидат многу заинтересирани за тоа што нуди оваа колекција на мебел на отворено; овој вкусен комплет за разговор седи седум околу жив, громогласен пламен; не бара дрва или јаглен за горење, што значи дека можете да организирате забава по забава со минимално чистење и влијание врз животната средина, а екстравагантниот тросед значи дека сите ќе можат да станат убави и пријатни еден со друг. Вклучува : Еден (1) Тросед, Две (2) Клупски Столчиња, Една (1) Огнена Јама и Еден (1) Држач за Резервоар. Материјал : Полиетиленски Плетен. Рамка Материјал : Челик. Материјал За Перница : Ткаенина Отпорна На Вода. Состав : 100% Полиестер. Оган јама И Резервоарот Држач Материјал : Железо. Плетен Финиш : Сива. Боја На Перница : Сребрена. Оган Јама Заврши : Сива. Резервоарот Носителот Заврши : Црна. Потребно Е Собрание. Рачно Изработени Детали. Димензии на софата : 28,75 инчи длабок х 73,25 инчи широк х 31,25 инчи висок. Димензии на седиштето : 21,25 инчи длабок х 67,75 инчи широк х 14,50 инчи висок. Висина на раката : 24,50 инчи. Клуб Стол Димензии : 28,50 инчи длабоко х 28,50 инчи широк х 30,30 инчи висок. Димензии на седиштето : 22,00 инчи длабок x 21,50 инчи широк x 14,75 инчи висок. Висина на раката : 23,75 инчи. Димензии на противпожарна Јама : 26,10 инчи длабок x 56,10 инчи широк x 19,10 инчи висок. Димензии На Држачот на резервоарот : 15,75 инчи длабок x 15,75 инчи широк x 22,00 инчи висок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.