Дорман 800-Комплет За Спојување На Ц Линија За Линија Со Бр. Црево
Свеж

Дорман 800-Комплет За Спојување На Ц Линија За Линија Со Бр. Црево

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Никогаш повеќе не отстранувајте ја целата Линија За Климатизација кога треба да се врати само оштетениот дел. Овој комплет за поправка ви заштедува пари, заштедува време и можете да извршите поправки директно на возилото. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Решение за скапи и непотребни Поправки На А/ц линија. Отстранете го само оштетениот дел и спојте ја линијата повторно заедно. Лесен за инсталирање. Достапно во различни големини. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.