Пет Ѕвездички Мулти-Џеб Молив Торбичка, Најлон, Избрани Бои
Свеж

Пет Ѕвездички Мулти-Џеб Молив Торбичка, Најлон, Избрани Бои

DEN 159.84

Достапно е за нарачката

ТРАЕ ЦЕЛА ГОДИНА. ЗАГАРАНТИРАНО! Торбичката Со Повеќе Џебови обезбедува најмногу складирање од сите! Чувајте пенкала, моливи, индексни картички, лепливи белешки, калкулатор и многу повеќе, безбедни и подготвени за одење. Затворете го и расклопете ја торбичката за да пристапите до панелите за внатрешна организација. Поместен џеб со патент е совршен за складирање на калкулатор за графицирање. Вклучени се еластични јамки за чување инструменти за пишување и два џебови за индексни картички или белешки за потсетување. Издржливиот микро-мрежен џеб отпорен на пункција на надворешноста може да се користи за складирање помали додатоци. Исто така постои и надворешен џеб слот за брзо складирање пенкало. Чувајте ја торбичката во омиленото врзивно средство Со Пет Ѕвезди. Торбичка Со Повеќе Џебни Моливи со пет Ѕвезди, Избрани Бои (50173) : Торбичка со Повеќе џебови го одржува сето тоа заедно со многу простор за складирање. Отворете ја и расклопете ја торбичката за да пристапите до панелите за внатрешна организација. Поместен џеб за патент за безбедно складирање на калкулатор за графицирање. Најлонската торбичка има издржлива микро-мрежа отпорна на пункција на надворешниот џеб за помало складирање на додатоци. Содржи еластични јамки за чување инструменти за пишување и два џебови за индексни картички или белешки за потсетување. Надворешен џеб за слот за брзо складирање на пенкало. Дизајниран да се вклопи во стандардни 3 прстен врзива. Достапно во избрани бои : Црна/Црвена, Сина/Портокалова, Розова/Сребрена, Виолетова/Корален Гребен, Црна/Сива. * БРЕНДОВИТЕ ACCO ќе ја заменат секоја торбичка Со Пет Starвезди што ќе се врати во рок од Една година од датумот на купување . Оваа гаранција не покрива штета поради злоупотреба. Контактирајте ГИ Потрошувачките Работи НА БРЕНДОВИТЕ НА ACCO за инструкции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.