Ретро-Битна Битие ДО СНЕС Кертриџ Адаптер Со Нозе АВ Кабел ЗА НИНТЕНДО СНЕС
Свеж

Ретро-Битна Битие ДО СНЕС Кертриџ Адаптер Со Нозе АВ Кабел ЗА НИНТЕНДО СНЕС

DEN 1039.52

Достапно е за нарачката

Компатибилен Со Innintendo Super Nintendo Забава System Package Вклучува Genesis До SNES Кертриџ Адаптер Со 5 Стапки AV Кабел ЗА Nintendo SNESEver сакате да може да се комбинираат Вашиот benesis® И snes® игри во една?! Ретро-bit® го овозможи ова Со Адаптерот Retro Gen® кој ви овозможува да ги играте игрите Genesis® и Mega Drive на вашиот оригинален snes® или која било 16-битна конзола од 3-та страна! Само вметнете Го вашиот адаптер retrogen®, вметнете ја вашата касета за игри, изберете го регионот На играта Genesis®, приклучете ГО КАБЕЛОТ AV (вклучен) и играјте!Карактеристики на производот : Компатибилен со повеќето Genesis® игри и snes® или 16-битни конзоли директно на повеќето ретро преносни уреди вклучува 4 регионални прекинувачи : NTSC, PE, NJ и PAL Mega driveaprox. 5 стапки АВ кабел вклучен за домашни системи приклучок и Рефлектор-тежина и Пријателски За Патување Прибл. големина : 5 "W x 2.875" H x .75" Г ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително И ДЕХП, за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на P65 Warnings.ca.gov.* Се Применува Специјална Политика За Враќање, ве молиме проверете овде за детали.Имињата на производите се заштитен знак на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки На Сила Корп.производителот не мора да ја одобрува употребата на овие производи. Ретро-бит Ретроген Кертриџ Адаптер (се.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.