Хаски Облоги Х-чин Контура Серија 2-Ри Седиште Кат Лагер Црна Одговара 19-Рам Екипажот Кабината w фабрика за складирање Бо Одговара изберете: ОВЕН ГОЛЕМ РОГ ОСАМЕН ЅВ?
Свеж

Хаски Облоги Х-чин Контура Серија 2-Ри Седиште Кат Лагер Црна Одговара 19-Рам Екипажот Кабината w фабрика за складирање Бо Одговара

DEN 1615.68

Достапно е за нарачката

Контурата На Хаски Облоги Х-чин совршено одговара на контурите на вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ и собира неуништлива сила со мека, удобна перница. Додај на тоа премиум изглед и нашите ексклузивни карактеристики и имаш лагер злато. Удри го, удри го, удри го. Можеш ли да го почувствуваш тоа? Нашиот патентиран Раб На Формата е подигнат гребен што се протега по џемот на вратата, заштитувајќи го вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ од секаков вид неред. И со мекост и со сила, нашиот гумен материјал За Дурагрип беше дизајниран имајќи ја предвид удобноста. Нашиот Процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.