Хори-Премиум, Нинтендо Прекинувач - Oled Модел, Анти-Отсјај Екран Филтер-Јасно
Свеж

Хори-Премиум, Нинтендо Прекинувач - Oled Модел, Анти-Отсјај Екран Филтер-Јасно

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Однесете ја заштитата На екранот На Моделот NINTENDO OLED на следното ниво СО ХОРИ, најдоверливото име Во Официјално Лиценцирани заштитници на екранот. Премиум Заштитниот Филтер Против Отсјај На Екранот за Моделот Nintendo switch OLED е специјално дизајниран да одговара и да го заштити ЕКРАНОТ OLED НА Прекинувачот Nintendo. Овој филтер за екран не само што безбедно го штити вашиот екран од гребнатини, туку и во голема мера го намалува отсјајот и рефлексиите на екранот, истакнувајќи ја убавината на ОЛЕД-Екранот На Прекинувачот Нинтендо. Методот на апликација Во 3 Чекори на ХОРИ ви овозможува да го поставите филтерот на екранот на место пред лесната апликација. Ве молиме проверете дали екранот е чист и без прашина пред апликацијата за најдобри резултати. Официјално Лиценциран Од Нинтендо. Хори-Премиум, Нинтендо Прекинувач, Филтер Против Отсјај На Екранот-Јасен OLED Модел. Специјално се вклопуваат За Нинтендо Прекинувач - Oled Модел Екрани. Во голема мера го намалува отсјајот и размислувањето. Кристално чист висококвалитетен филм направен во Јапонија. Метод на апликација во 3 чекори на хори за совршени резултати. Официјално Лиценциран Од Нинтендо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.