Колекција Салуда Дво-Лесна Бања И Суета
Свеж

Колекција Салуда Дво-Лесна Бања И Суета

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Колекцијата Салуда содржи нежно закривена рамка поврзана со проѕирни стаклени нијанси. Секоја нијанса е нагласена со прстен со лента за носење низ темата на ситно изработени метални фитинзи. Дизајнот се позајмува на Фарма, Крајбрежни и Преодни простори. Две-лесна бања и суета во Антички Бронзен финиш. Две-лесна бања и суета во Антички Бронзен финиш. Идеален за бања и соба во прав. Совршен за крајбрежни, фарма и поставки за преоден стил. Убав антички бронзен финиш. Јасни јасни стаклени нијанси. Монтирајте го светилката свртена нагоре или надолу. Користете 2 светилки со средна основа што се продаваат одделно (60 W макс - LED/CFL/блескаво). компатибилен со светилки за затемнување. Мери 15,5-инчна ширина за 9,5-инчна висина за 7,75-инчен (се протега од ѕид). Сертификати : кулус Влажна Локација Наведени. Парови со колекциите Личфилд, Опсег и Пиемонт со Осветлување На Напредокот. Нашата 1-годишна ограничена гаранција го гарантира вашето целосно задоволство од купувањето и вклучува професионална поддршка за услуги на клиентите по продажбата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.