Сизи Тенлитс Умира 4 Пкг Од Бренда Волтон-Голем Афион, Пк 1, Сизикс
Свеж

Сизи Тенлитс Умира 4 Пкг Од Бренда Волтон-Голем Афион, Пк 1, Сизикс

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Sizzix Thinlits Умира 4/Pkg Од Бренда Волтон - големи Нафора од Афион-тенки хемиски гравирани комплети за матрици се дизајнирани да исечат еден лист хартија од картон метална фолија или Велумска Нафора-тенки хемиски гравирани комплети за матрици се дизајнирани да исечат еден лист картон, хартија, метална фолија или велум. Компатибилен со големи шут, ГОЛЕМ удар, И Скитници машини. Изберете Дизајни се исто така достапни со координирање на папките за втиснување за сечење околу вашите врежани слики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.