Титаниум Гребени Работ Ласерски Дизајн Четкани & Полиран Бенд
Свеж

Титаниум Гребени Работ Ласерски Дизајн Четкани & Полиран Бенд

DEN 604.32

Достапно е за нарачката

Брилијантно изработен од титаниум оваа привлечна свадбена лента има дизајн на рабови со гребени заедно со извонредна ласерска гравирана шема наоколу. Треперлива со луксузна четкана завршница, оваа широка лента од 8 мм сигурно ќе го надополни секој изглед. Оваа лента е достапна во големина на прст 9.5.Метална Тежина : 5 Грама Тип на накит : Стил На Мода : Пламен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 9,5< 2мм Дебелина На Работ Дизајн На Рабови Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Титаниум, Четкан, Ласерски Дизајн, Гребен Раб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.