Ruibeauty Bpv-31pircing Вентил Линија Допрете Вентил Колекции Замени ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА Ладилно Средство
Свеж

Ruibeauty Bpv-31pircing Вентил Линија Допрете Вентил Колекции Замени ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА Ладилно Средство

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитет изработени од висококвалитетни материјали за издржливост изработени од метал отпорен на корозија кој нема да се истроши или ' рѓа со текот на времето.Корисен дел за замена ви стои на располагање. Цревото е изработено од висококвалитетен гумен материјал, со добра отпорност на притисок и сигурност.Доаѓа со мерач, кој лесно се проверува при користење, и лесно се конвертира со поврзување Со интерфејсот R-12/R-22. Ќе одговара само на лименки со конец од 1/2".Оваа линија за полнење на ладилното средство има вграден сигурносен вентил за да спречи случајно празнење на refrigerant.It може да се примени на климатизери за домаќинство и автомобилски климатизери и ладење.Параметри на производот : Модел : BPV31material : metal Color : silver Dimensions( L*W*H) : 1.5 "x 2.5" x 3.5 " (прибл.) Броеви На Заменски Делови : АП4502525, БПВ31Д, ГПВ14, ГПВ31, ГПВ38, ГПВ56, Мпв31компатибилни Со 1/4", 5/16", 3/8" од цевкиквантност : Вклучен е 2 комплети пакет : 2 * Комплет Китови За Пирсинг На бу ллет : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од метал отпорен на корозија кој нема да се истроши или ' рѓа со текот на времето. Корисен дел за замена ви стои на располагање. Цревото е изработено од висококвалитетен гумен материјал, со добра отпорност на притисок и сигурност. Доаѓа со мерач, кој лесно се проверува при користење, и лесно се конвертира со поврзување Со интерфејсот R-12/R-22. Ќе одговара само на лименки со конец од 1/2 инчи. Оваа линија за полнење на ладилното средство има вграден сигурносен вентил за да спречи случајно празнење на ладилното средство. Може да се примени на климатизери за домаќинство и автомобилски климатизери и ладење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.