Истон Алфа Возрасни Долги Ракави Кафез Јакна
Свеж

Истон Алфа Возрасни Долги Ракави Кафез Јакна

DEN 559.84

Достапно е за нарачката

Новата Јакна Од Алфа Кафез е идеална за вежбање вата, загревање или ладење по натпреварот. Алфата е достапна во модели со кратки и долги ракави и е изработена од полиестер и спандекс со влошки за истегнување за мобилност и вентилација. ИДЕАЛЕН ЗА ВЕЖБАЊЕ ВАТА, загревање или ладење по натпреварот. 8" ПРЕДЕН ПАТЕНТ СО сопствена гаража со патент и лого на Домашна Плоча за чист изглед. ПРЕДНИ ЏЕБОВИ НА СПОЕВИ со внатрешен џеб за мобилен телефон за складирање и носење. КОНТРАСТНИ ЕЛАСТИЧНИ врзани полите и манжетните што одговараат на различни тимски бои. ЛЕСЕН 100% полиестер ткаени тело / ракави со џерси мрежа страна инсерти. ДОСТАПНИ БОИ : Црна, Сива, Црвена, Морнарица, Кралска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.