Машки Дуксер Со Качулка Џеб Модна Облека Цврсти Маици Со Врвкиes Пролет Екипаж На Екипажот Со Долги Ракави Секојдневен Тренинг Релаксиран Спортски Одмор Греј ХХХХЛ
Свеж

Машки Дуксер Со Качулка Џеб Модна Облека Цврсти Маици Со Врвкиes Пролет Екипаж На Екипажот Со Долги Ракави Секојдневен Тренинг

DEN 639.84

Достапно е за нарачката

Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.05" Должина : 75cm/29.08 "Должина : 65cm/25.23" Ракав : 54cm/21. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.