Картер Пумпа За Гориво Закачалка Собранието П Н: P76596 Одговара изберете: 2010-ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА, 2010 - МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ
Свеж

Картер Пумпа За Гориво Закачалка Собранието П Н: P76596 Одговара изберете: 2010-ФОРД КРУНА ВИКТОРИЈА, 2010 - МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ

DEN 911.84

Достапно е за нарачката

Картер Пумпа За Гориво Закачалка Собранието P/N : P76596 S програмата За Системи За Гориво Картер има уникатни иновации и решенија нудејќи премиум oe вклопување, форма и функција, како и исклучителна покриеност на возилото и ексклузивни карактеристики за решавање проблеми. Картер Системи За Гориво Пумпа За Гориво Собранијата За Закачалки се изградени за да се исполнат или надминат оем вклопување и сигурност за инсталација без проблеми и долг век на траење. Повеќето апликации ги вклучуваат потребните додатоци како што се заптивки на резервоарот, патентирани цедилки со висока градиентна густина и ремени за жици. Дополнителни Карактеристики Волти : 12v. Одговара Изберете : 2010-2011 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА 8 Цил 4.6 Л 2010-2011 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 8 Цил 4.6 Л 2010-2011 ЛИНКОЛН ТАУН АВТОМОБИЛ 8 Цил 4.6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.