Регент Фузија Клупа Систем Со Приватност Панел
Свеж

Регент Фузија Клупа Систем Со Приватност Панел

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Со Регентскиот Систем За Фузија На Клупи со Панел За Приватност, има време за соработка и време за индивидуално фокусирање. Идеална за работен простор во училница, лабораторија или отворен план, оваа станица има две седишта со систем за управување со жица што ја извршува ширината на работната површина. Само превртете го горниот дел за да пристапите до овој удобен залив за управување со кабли. Каблите и каблите можат да се спуштаат од масата до подот преку вентилираните метални нозе за да обезбедат ненатрупана, побезбедна средина. Замрзнатиот делител на приватност на плексиглас му овозможува на секој член на тимот индивидуалниот простор потребен за фокус. Ламинатната завршница отпорна на гребење и дамки е термички врзана за површината на бирото. Вашиот избор на достапни опции за ширина. Сите големини се СО димензии 58 D x 45 H инчи. Вентилирани метални нозе кријат жици и кабли. Издржлив ламинат врвот се спротивставува на дамки и гребнатини. Вашиот избор на достапни опции за завршна обработка. Заоблени агли и рабови на Т-бендот. Флип-врвот кабел за управување со одделот. Замрзнати плексиглас приватност делител.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.