Патина Ви Хена Палма Оге Позадина-Сино Бело
Свеж

Патина Ви Хена Палма Оге Позадина-Сино Бело

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Автентичниот начин на живот на секојдневието е често необичен, често шармантен и секогаш уникатно убав; колекцијата Тапети Патина Ви од Јорк Wallcovernings е местото каде што се судираат историјата и стилот. Произведена на surrestripé, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесна за отстранување; едноставно користете вода за активирање. Дизајнирана со стилизирани лисја, Позадината На Палмата Од Патина Ви Хена формира вертикална шема на оге со источни влијанија како што се цветови на лотос и ѕвезди со осум краци со рачно насликан изглед. Предложено-Перат-Стриптиз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.