Лексингтон 42 Тркалезно Дрво Пиедестал База Трпезариска Маса, Бела
Свеж

Лексингтон 42 Тркалезно Дрво Пиедестал База Трпезариска Маса, Бела

DEN 1919.84

Достапно е за нарачката

Со својот величествен пиедестал и дебел врв, Тркалезната Трпезариска Маса Вестон Хоум Лексингтон ја закотвува просторијата како силен централен дел, додека удобно седи четири лица. Оваа маса е изработена од густо гумено дрво, тврдо дрво собрано од гумени дрвја на крајот од нивниот продуктивен живот. Различни модели на жито додаваат природна убавина. Основата е Во Форма На Х, со жлебна текстура на врвот на секоја од четирите криви нозе. Димензии : 42 дијамант. х 30Х во. Места 4 луѓе. Направено од гумено дрво, густо тврдо дрво. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Масивен заоблен пиедестал. База во форма на х. Стандардна висина работи со повеќето јадење столици. Потребно е собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.