Мина Победа Софија Слој Муслин Руменило 20 20 Фрли Перница
Свеж

Мина Победа Софија Слој Муслин Руменило 20 20 Фрли Перница

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Софиската Колекција на перници за фрлање носи пристапност до луксузот. Кадифените меки текстури и акцентите со монистра го подигнуваат вашиот простор со елегантен допир што позитивно привлекува око. Текстурираната покривка за перници додава опуштено чувство на крајбрежниот и декор на фармата. Еднобојната боја работи и како самостоен акцент и како дополнување на перниците за фрлање со дезен. 4-слоевитата памучна муслинска ткаенина има збрчкана текстура која е и удобна и привлечна. Вметнете не се вклучени. Капакот на перницата мери 20-инчи х 20-инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.