Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамен Закосен Ланец За Тротоари
Свеж

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамен Закосен Ланец За Тротоари

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Останете елегантни со овој прекрасен ѓердан од синџир од 10 каратно жолто злато. Модерен изглед, овој ланец со синџир долг 26 инчи и широк 8,25 мм има дизајн на рамен закосен синџир на рабници, подобрен со висока полирана завршница за раскошна привлечност. Заштитува со затворач од јастог, овој цврст ѓердан ќе направи идеален начин да го комплетирате вашиот стил.Метална Тежина : 71,98 Грама Тип на накит : Стил На Фино Синџир : Рамен Закосен Синџир На Рабници Финиш : Висок Полски Пол : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 26-инчен х 8,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 10 Каратно Жолто Злато, Полиран, Цврст, Јастог Канџа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.